ADITIZOL BASIC

Minerální nátěr ADITIZOL BASIC s tepelně izolačními a ochrannými vlastnostmi – je tekutý, vodou ředitelný materiál, určený k tepelné izolaci a ochraně kovových, plastových a jiných povrchů.

ADITIZOL BASIC je vhodný pro izolaci potrubí teplé a studené vody, armatur inženýrských sítí, kotlů, produktovodů, výměníků, klimatizačních a vzduchových systémů, průmyslových zařízení pro různé účely, jakož i konkrétních výrobků  a konstrukcí. Je vysoce účinný při izolaci stěn, stropů, plechových hal a plechových střech budov.

ADITIZOL BASIC je  účinný proti vzniku námrazy a povrchové kondenzaci vodních par, při řešení problematiky tepelných mostů, a tímto jednoduchým opatřením, proti následné tvorbě plísní. Je stabilní, vysoce přilnavý ke kovům bez povrchové koroze, k plastům a ke stavebním materiálům. Při atmosférických změnách je stálý, je nevznětlivý a netoxický.

ADITIZOL BASIC disponuje vysokou přilnavostí ke všem známým materiálům, působí jako parozábrana.

ADITIZOL BASIC je ekologický a zdravotně nezávadný, což umožňuje jeho využití při práci jak v exteriéru, tak v interiéru.

ADITIZOL BASIC je odolný vůči vandalismu.

ADITIZOL BASIC odráží až 90% slunečního - infračerveného záření. Může být přímo tónován na požadovaný barevný odstín, nebo na něj může být nanesena barva na bázi vodní disperze.

Použití nátěru ADITIZOL BASIC v exteriéru i interiéru objektů umožňuje zachovat původní objem prostoru, nezvyšovat zatížení na stavební konstrukce, snížit náklady a čas na stavební práce.

Aplikační práce s nátěrem ADITIZOL BASIC mohou být prováděny na podklad s teplotním rozsahem od + 10 °C do + 150 °C.

Provozní teplota je od - 40 °C do + 200 °C. 

Balení: plastový kbelík o objemu  20 litrů.ADITIZOL BASIC

Stáhnout aplikační návod v pdf.

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
SEO optimalizace