ADITIZOL OPEN

Minerální nátěr ADITIZOL OPEN  s ochrannými a tepelně izolačními vlastnostmi – je předurčen speciálně pro stavební sektor k tepelné izolaci a ochraně omítnutých, betonových, cihelných, dřevěných a jiných povrchů vnějších a vnitřních konstrukcí staveb a budov, včetně rekonstrukcí náročných členitých staveb historické architektury.

Použití nátěru ADITIZOL OPEN v exteriéru i interiéru objektů umožňuje zachovat prakticky nezměněný tvar, objem a výraz  povrchu objektu i obytného prostoru, nezvyšovat zatížení na stavební konstrukce, tepelně i vlhkostně chránit fasády se složitým architektonickým řešením, výraznou plasticitou povrchových bosáží a ornamentů významných i památkově chráněných objektů (a to i během probíhající rekonstrukce). Umožňuje jednoduše zvýšit tepelnou pohodu v místnosti, zabránit promrzání stěn, výrazně snížit možný výskyt a působení povrchové kondenzace vodních par a tím i možné tvorby plísní.

ADITIZOL OPEN disponuje vysokou adhezí prakticky ke všem známým materiálům. Nízká fluidita, tixotropnost (nestékavost) na libovolných typech stavebních povrchů a vysoká paropropustnost umožňují nanášet nátěr o tloušťce až 1 mm v jednotlivých vrstvách.

ADITIZOL OPEN je ekologicky a zdravotně nezávadný, což umožňuje jeho využití při práci jak v exteriéru, tak v interiéru.

ADITIZOL OPEN je svým vysoce viskózním složením odolný proti povětrnostním vlivům, je speciálně určen pro tepelné izolace a ochranu svislých ploch.

ADITIZOL OPEN odráží až 90% slunečního - infračerveného záření, dle barevnosti a struktury povrchu. Může být přímo tónován na požadovaný barevný odstín, nebo na něj může být nanesena vodou ředitelná barva.

Aplikační práce s nátěrem ADITIZOL OPEN mohou být prováděny na podkladu s teplotním rozsahem od + 10°C do + 130°C.

Provozní teplota je od - 40 °C do + 130 °C. 

Balení: plastový kbelík o objemu 20 litrů.


(c) copyright 2022 by SEO optimalizace s.r.o.
SEO optimalizace