ADITIZOL BASIC

ADITIZOL BASIC s ochrannými a tepelně izolačními vlastnostmi – je tekutý, vodou ředitelný materiál, určený k tepelné izolaci a ochraně kovových, plastových a jiných povrchů.

ADITIZOL BASIC je vhodný pro izolaci potrubí teplé a studené vody, armatur inženýrských sítí, kotlů, produktovodů, výměníků, telekomunikačních skříní, klimatizačních a vzduchových systémů, průmyslových zařízení pro různé účely, jakož i konkrétních výrobků  a konstrukcí, kontejnerů apod. Je vysoce účinný při izolaci stěn, stropů, plechových hal a plechových střech objektů.

ADITIZOL BASIC omezuje  vznik námrazy a povrchové kondenzace vodních par, napomáhá při řešení problematiky tepelných mostů, a tím zabraňuje následné tvorbě plísní.

ADITIZOL BASIC je stabilní, vysoce přilnavý ke kovům bez povrchové koroze, k většině plastů, ke stavebním a ostatním známým materiálům. Při atmosférických změnách je stálý, je nevznětlivý, působí jako parozábrana.

ADITIZOL BASIC je ekologický a zdravotně nezávadný, což umožňuje jeho využití při práci jak v exteriéru, tak v interiéru.

ADITIZOL BASIC odráží až 90% slunečního - infračerveného záření, dle barevnosti a struktury povrchu. Může být přímo tónován na požadovaný barevný odstín, nebo na něj může být nanesena vodou ředitelná barva.

Použití materiálu ADITIZOL BASIC v exteriéru i interiéru objektů umožňuje zachovat původní objem prostoru, nezvyšovat zatížení na stavební konstrukce, snížit náklady a čas na stavební práce.

Aplikační práce s materiálem ADITIZOL BASIC mohou být prováděny na podklad s teplotním rozsahem od + 10°C do + 150°C.

Provozní teplota je od - 40 °C do + 200 °C. 

Balení: plastový kbelík o objemu  20 litrů.(c) copyright 2024 by SEO optimalizace s.r.o.
SEO optimalizace