KONTAKT

Výrobce certifikovaných stavebních výrobků značky ADITIZOL:

ADITEX, spol. s r.o.

Sídlo společnosti:
Na Pankráci 1618/30
140 00 Praha 4
Česká republika 
+ 420 261 210 707
info@aditizol.eu
www.aditizol.eu


ADITEX, spol. s r.o. je českým výrobcem materiálů značky ADITIZOL, které dodává na český a zahraniční trh od roku 2015. Cílem firmy je dodávat na trh výrobky, které nezatěžují životní prostředí. Výroba i produkty jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem Praha, s.p.

ADITIZOL zajišťuje ve stavebnictví zdravé bydlení - zdravotně nezávadný materiál nevylučující těkavé organické látky (VOC), úsporu energií, zabraňuje přehřívání budov včetně střech, vzniku kondenzátu a následné tvorbě plísní.

V průmyslu ADITIZOL přispívá například k úspoře energie, snížení horkých povrchový teplot pod 50 °C, bezpečnosti práce, izolace složitých konstrukčních prvků - ventilů apod., ochrana před korozí, zajištění hygienického prostředí - je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze pro možnost použití v potravinářských zařízeních.

ADITIZOL poskytuje našim partnerům příležitost využít silné stránky našich produktů na jejich příslušných trzích a pomoci řešit potřeby zákazníků. ADITIZOL se snaží zlepšit každodenní životní podmínky lidí.Na následujícím odkazu naleznete dokument "
Zásady zpracování osobních údajů", který je v souladu s čl. 13 Nařízení EU č. 2016/679.

Odesláním vyplněného formuláře  odesíláte automaticky osobní údaje a dáváte souhlas s jejich zpracováním. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.

*
*
(AntiSPAM)*

Všechny zadané údaje podléhají zákonu o ochraně osobních údajů viz § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.

(c) copyright 2024 by SEO optimalizace s.r.o.
SEO optimalizace